Informatie

Programma

Standen

Opgaveformulier

Emausspektakel. Het sport- en muziekfestijn van de Achterhoek

Het Emausspektakel is het jaarlijks terugkerende festijn dat bestaat uit sport, muziek en vooral gezelligheid. Het spektakel wordt dit jaar georganiseerd op zaterdag 8 juni en zondag 9 juni en vindt plaats in de buurtschap Dijkhoek te Borculo. Het sportfestijn wordt georganiseerd op de velden van de plaatselijke voetbalvereniging v.v. DEO Het muziekfestijn vindt plaats bij Buitencentrum Kerkemeijer dat gelegen is direct naast de sportvelden. Het Emausspektakel wordt al jaren met succes georganiseerd door Stichting Vrijetijds Team Dijkhoek.

Het Sportfestijn

Het sportfestijn bestaat uit een voetbaltoernooi op zaterdag en zondag en een volleybaltoernooi op de zondag. Bij het voetbaltoernooi zijn de teams ingedeeld in de prestatieklasse of in de recreatieklasse.

Het Muziekfestijn

Naast het sporten overdag is het na de wedstrijden volop feest op het veld. Er zijn diverse drank en eetkraampjes aanwezig langs de velden. Het feest gaat door bij Buitencentrum Kerkemeijer.

Standen voetbal

Prestatie

PosClubGWGVDVDTDSP
1Los Combatientes64201221014
2FC Radical641174313
3Yellow Submarines631293610
4De Hoeksteen631266010
5Atletico Aardbei63038539
6TOGA6024312-92
7Biereco’s6015215-131

Recreatie A

PosClubGWGVDVDTDSP
1Counter FC65101301316
2The A-Team6321101911
3Links Buitenadem5311101910
4Team Blauw631294510
5FC Handicap52124317
6PCB6105120-193
7Deo Dames6006018-180

Recreatie B

PosClubGWGVDVDTDSP
1DAF ’90642081714
2Diekhokers642050514
3FC Toegetakeld633051412
4CafeDeKaterKomtLater62137527
5FC Biercelona51135414
6Moordvrouwen511335-24
7De Vrienden van Tam Tam6006219-170

Standen volleybal

Dames Poule A

PosClubGWGVDVP
1De Toppers000000
1Gratis bier in de kantine 2.0000000
1Hit the Floor 5.0000000
1Ongekend Talent000000
1Pink Subs000000

Mixed Poule A

PosClubGWGVDVP
1DEO Dames000000
1De Basketballers000000
1De Puppies000000
1MAXIES 1000000
1Volleyvaalers000000
1Zonnestraaltjes000000

Mixed Poule B

PosClubGWGVDVP
1De Hoeksteen000000
1De Koekerds000000
1Lum Babe`s000000
1MAXIES 2000000
1The Royalties000000
1Volleyvaalers 2.0000000

Onze partners/sponsoren