Informatie

Programma

Standen

Opgaveformulier

Programma Emausspektakel

Op deze pagina staat het programma- en uitslagen van alle teams, zowel voetbal als volleybal.

Klik hier voor de finale uitslagen!

Programma- uitslagen voetbal

Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen

Prestatie A

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
Yellow Submarines - FC Jägerbomb
Veld 1
FC Radical - Revenga United
Veld 2
Los Combatientes - Yellow Submarines
Veld 1
FC Jägerbomb - FC Radical
Veld 2
Yellow Submarines - FC Radical
Veld 2
Revenga United - Los Combatientes
Veld 1
Revenga United - FC Jägerbomb
Veld 2
FC Radical - Los Combatientes
Veld 1
Revenga United - Yellow Submarines
Veld 2
Los Combatientes - FC Jägerbomb
Veld 1
Los Combatientes - FC Jägerbomb
Veld 1
Revenga United - Yellow Submarines
Veld 2
FC Radical - Los Combatientes
Veld 1
Revenga United - FC Jägerbomb
Veld 2
Yellow Submarines - FC Radical
Veld 2
Revenga United - Los Combatientes
Veld 1
Los Combatientes - Yellow Submarines
Veld 1
FC Jägerbomb - FC Radical
Veld 2
FC Radical - Revenga United
Veld 2
Yellow Submarines - FC Jägerbomb
Veld 1
Nr. 1 Prestatie - Nr. 2 Prestatie (Finale)
Veld 1

Recreatie A

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
FC Jägertrein - De Gouden Jengels
Veld 1
Moordvrouwen- Team Blauw
Veld 1
Diekhokers - FC Handicap
Veld 1
FC Kealtje - FC Jägertrein
Veld 1
DAF '90 - De Gouden Jengels
Veld 2
Team Blauw - Diekhokers
Veld 1
FC Jägertrein - Moordvrouwen
Veld 1
FC Handicap - FC Kealtje
Veld 1
Diekhokers - DAF '90
Veld 1
Team Blauw - FC Handicap
Veld 1
FC Kealtje - Diekhokers
Veld 1
FC Jägertrein - FC Handicap
Veld 1
DAF '90 - Moordvrouwen
Veld 2
De Gouden Jengels - FC Kealtje
Veld 1
Team Blauw - FC Jägertrein
Veld 1
Moordvrouwen - Diekhokers
Veld 1
DAF '90 - FC Handicap
Veld 1
Team Blauw - FC Kealtje
Veld 2
Team Blauw - DAF '90
Veld 1
Diekhokers - De Gouden Jengels
Veld 1
FC Kealtje - DAF '90
Veld 1
De Gouden Jengels - FC Handicap
Veld 1
Moordvrouwen - De Gouden Jengels
Veld 1
FC Jägertrein - Diekhokers
Veld 1
Team Blauw - De Gouden Jengels
Veld 1
FC Handicap - Moordvrouwen
Veld 1
FC Jägertrein - DAF '90
Veld 1
Moordvrouwen - FC Kealtje
Veld 1
Nr. 1 Recreatie A - Nr. 2 Recreatie B (Halve finale)
Veld 1
Nr. 1 Recreatie B - Nr. 2 Recreatie A (Halve finale)
Veld 2
Verliezer HF veld 1 - Verliezer HF veld 2 (penalties voor plek 3/4)
Veld 2
Winnaar HF veld 1- Winnaar HF veld 2 (Finale)
Veld 2

Recreatie B

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie
Maandagsdijk Unites - DEO Dames
Veld 2
The A-Team - Hub Holland Hub
Veld 2
DEO Heren 5 - Biereco's
Veld 2
Hub Holland Hub - DEO Dames
Veld 2
Maandagsdijk Unites - The A-Team
Veld 2
Biereco's - Keet Slaapweg
Veld 2
DEO Dames - Keet Slaapweg
Veld 2
Hub Holland Hub - Biereco's
Veld 2
The A-Team - DEO Heren 5
Veld 2
Maandagsdijk Unites - Biereco's
Veld 2
Hub Holland Hub - Maandagsdijk Unites
Veld 2
Keet Slaapweg - DEO Heren 5
Veld 2
The A-Team - DEO Dames
Veld 2
Hub Holland Hub - DEO Heren 5
Veld 2
The A-Team - Keet Slaapweg
Veld 2
DEO Dames - Biereco's
Veld 2
Keet Slaapweg - Hub Holland Hub
Veld 2
Maandagsdijk Unites - DEO Heren 5
Veld 2
Maandagsdijk Unites - Keet Slaapweg
Veld 2
Biereco's - The A-Team
Veld 2
DEO Heren 5 - DEO Dames
Veld 2
Nr. 1 Recreatie A - Nr. 2 Recreatie B (Halve finale)
Veld 1
Nr. 1 Recreatie B - Nr. 2 Recreatie A (Halve finale)
Veld 2
Verliezer HF veld 1 - Verliezer HF veld 2 (penalties voor plek 3/4)
Veld 2
Winnaar HF veld 1- Winnaar HF veld 2 (Finale)
Veld 2

Programma- uitslagen volleybal

Het programma is onder voorbehoud van wijzigingen

Mixed Poule A

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie Scheidsrechter
Team Blauw - Volleyvaalers
Veld 1
Maxies 2
Maxies 2 - The Royalties
Veld 1
Ongekend Talent
Volleyvaalers - Maxies 2
Veld 1
The Royalties
Ongekend Talent - Team Blauw
Veld 2
Maxies 1
The Royalties - Volleyvaalers
Veld 1
Team Blauw
Maxies 2 - Ongekend Talent
Veld 1
Volleyvaalers
Team Blauw - The Royalties
Veld 1
Maxies 2
Ongekend Talent - The Royalties
Veld 2
De Basketballers
Team Blauw - Maxies 2
Veld 1
Volleyvaalers
Volleyvaalers - Ongekend Talent
Veld 1
Team Blauw
Nr. 2 Poule A - Nr. 3 Poule B
Veld 2
Nr. 4 Poule A
Nr. 1 Poule A - Nr. 4 Poule B
Veld 1
Nr. 3 Poule A
Nr. 4 Poule A - Nr. 1 Poule B
Veld 2
Nr. 4 Poule B
Winnaar 17 - Winnaar 18
Veld 2
Nr. 2 Poule B
Verliezer 17 - Verliezer 18
Veld 1
Nr. 1 Poule B
Winnaar 19 - Winnaar 20
Veld 2
Nr. 2 Poule A
Verliezer 19 - Verliezer 20
Veld 1
Nr. 1 Poule A
Verliezer 21 - Verliezer 23 (Voor plek 7)
Veld 1
Nr. 5 Poule A
Winnaar 21 - Winnaar 23 (Om plek 5/6)
Veld 2
Verliezer 22
Verliezer 22 - Verliezer 24
Veld 1
Winnaar 24
Verliezer 25 - Nr. 5 Poule A (Om plek 8/9)
Veld 2
Winnaar 21
Winnaar 22 - Winnaar 24 (Finale)
Veld 1
-

Mixed Poule B

DatumWedstrijdTijd/resultatenLocatie Scheidsrechter
De Basketballers - Maxies 1
DEO Dames
DEO Dames - De Hoeksteen
Veld 2
Maxies 1
De Basketballers - DEO Dames
Veld 2
De Hoeksteen
De Hoeksteen - Maxies 1
Veld 2
De Basketballers
De Hoeksteen - De Basketballers
Veld 2
DEO Dames
Maxies 1 - DEO Dames
Veld 2
De Hoeksteen
Nr. 2 Poule A - Nr. 3 Poule B
Veld 2
Nr. 4 Poule A
Nr. 1 Poule A - Nr. 4 Poule B
Veld 1
Nr. 3 Poule A
Nr. 4 Poule A - Nr. 1 Poule B
Veld 2
Nr. 4 Poule B
Winnaar 17 - Winnaar 18
Veld 2
Nr. 2 Poule B
Verliezer 17 - Verliezer 18
Veld 1
Nr. 1 Poule B
Winnaar 19 - Winnaar 20
Veld 2
Nr. 2 Poule A
Verliezer 19 - Verliezer 20
Veld 1
Nr. 1 Poule A
Verliezer 21 - Verliezer 23 (Voor plek 7)
Veld 1
Nr. 5 Poule A
Winnaar 21 - Winnaar 23 (Om plek 5/6)
Veld 2
Verliezer 22
Verliezer 22 - Verliezer 24
Veld 1
Winnaar 24
Verliezer 25 - Nr. 5 Poule A (Om plek 8/9)
Veld 2
Winnaar 21
Winnaar 22 - Winnaar 24 (Finale)
Veld 1
-